Sayın pilsanstore.com Kullanıcısı;
Web sitemize giriş yaparak ve/veya üyelik sağlayarak, aşağıdaki koşulları ve Gizlilik Sözleşmemizi kabul etmektesiniz. Hem tüm bu haklarınız hem de pilsanstore.com kullanıcısı/üyesi olmakla üstlendiğiniz yükümlülükler aşağıdaki bilgi formlarında kısaca ve ilgili sözleşmelerde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle her bir koşulu ve sözleşmeyi detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde hukukçularınıza danışmanızı önermekteyiz.

Bunun dışında her türlü sorunuz için;

• pilsanstore.com web sitemizdeki Yardım bölümünü inceleyebilirsiniz,
• pilsanstore.com web sitemizdeki İletişim bölümü vasıtasıyla bize sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz,
• 0(850) 850 0 767 numaralı telefonumuzdan veya info@pilsan.com.tr email adresimizden 08:00-18:00 saatleri arasında bizlere ulaşarak her türlü sorunuza derhal yanıt alabilirsiniz.

pilsanstore.com kullanıcısı olarak aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Anılan web sayfalarının içeriğinin telif hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı PİLSAN PLASTİK VE OYUNCAK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ’ne (KISACA “pilsan”a) aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. pilsan’ın önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. pilsan, pilsan web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece pilsan’ın yazılı iznine tabidir. pilsan web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

pilsan, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. pilsan, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. pilsan, bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı pilsan’a bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, pilsan, 3. kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. pilsan’ın bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten, pilsan dışındaki bir siteye olan link, pilsan’ın o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da pilsan web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,

• İçeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini;
• Herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapacağınızı ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi;
• Sunduğunuz içerik nedeniyle kasten, kusurlu olarak ya da ihmal sonucu pilsan, pilsan kullanıcılar yahut üçüncü kişiler nezdinde zarar doğmasına sebebiyet vermeyeceğiniz ve doğabilecek zararları münhasıran tazmin edeceğinizi;
• İçeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği pilsan’e sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve pilsan’ın içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini;
• Bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

pilsan, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. pilsan, gerekli görmesi halinde kullanıcılar tarafından konulan her türlü içeriği siteden çıkarabilir.

pilsan, işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye pilsan’den bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.